kim są Lolki?

Serwus! Jesteśmy parą z 8-letnim stażem i łączy nas pasja podróżowania. Cieszymy się, że tu zaglądasz. Jeśli wierzysz jeszcze, że kultura obrazkowa wcale nie zwyciężyła i lubisz czytać, to dobrze trafiłeś. Mamy do zaoferowania wiele ciekawych historii. Obrazków też nie zabraknie. Nie wszystkie są piękne i przebrane, bo chcemy pokazywać prawdę. Bez zachwalania nieudanych wyborów, bez fałszywych rad. Postaramy się z Tobą podzielić wszystkimi informacjami, które nam pomagały podczas podróżowania. Dowiesz się też o tych mniej przydatnych, na przykład jak wziąć ślub w Las Vegas (relacja z pierwszej ręki!).

Dlaczego Lolki? Otóż mamy w rodzinie dwie przeurocze istoty, które są siostrzenicami Oli. Ewa i Helenka. Ta pierwsza, jak nauczyła się mówić, nazywała ciocię: „Lola”. Razem staliśmy się Lolkami. Cóż, w rodzinie przyjęła się również radosna przyśpiewka na nasz widok: “Looolki! Looolki! Loooooolkii!”.

Ona

Aleksandra Trojanowska. Nie potrafię mówić o niej krótko. Jej życie to materiał na film sensacyjny. Jeśli chodzi o charakter, to powiem tak: spróbuj ugasić wulkan konewką. W podróży niezastąpiony organizator, zawsze ma plan b i c. Kręci filmy z wypraw, które będzie można zobaczyć na tej stronie. Obecnie próbuje nauczyć się wszystkiego na świecie – poza studiami doktoranckimi na wrocławskiej ASP, rozpoczęła studia na kierunku… biologia.  Jej pasją są zwierzęta, wariuje jak je widzi. Boi się pająków, na ich widok dostaje drgawek. Jej życiowym hobby jest nasz kot – Kicis. Na stronie podpisuje się jako trojka.

On

Daniel Rutkowski. Nie pytajcie mnie o jego życiowe wybory, bo do tej pory nie wszystkie rozgryzłam. Uciekł z Nowej Huty na Huby, gdzie zapanował spokój, bo wrocławskie kibole przestraszyły się reputacji maczetowej. Ale to dobry i spokojny chłopak. Jest głosem rozsądku w tym duecie. Potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji. Po politologii wylądował na fotografii reporterskiej, a od kilku lat pracuje jako web developer. Zapalony motocyklista, uwielbia swoją „Hanię”. Jego nickname na tej stronie to danieu, a jego zdjęcia opatrzone są w czarne logo.